Our team

Igor Portnoy (Игорь Портной)

Igor Portnoy

Elena-Belinskaya-Елена-Белинская

Elena Belinskaya

Ivan-Peshko-Иван-Пешко

Ivan Peshko

Popkova-Natasha–Попкова-наташа

Natasha Popkova

Pobozhnaya Тatyana -(Побожная Татьяна)

Pobozhnaya Тatyana

Team leader - Architect
Alexandra-Mulyavko-(Александра-Мулявко)

Alexandra Mulyavko

Architect
Dmitry Cherviakov (Дмитрий Червяков)

Dmitry Cherviakov

Architect
Anna Petrosyuk (Анна Петросюк)

Anna Petrosyuk

Architect
Maryia-Kondratsiuk-(Мария-Кондратюк)

Maryia Kondratsiuk

Architect
Ekaterina Kurochkina (Екатерина Курочкина)

Ekaterina Kurochkina

Architect
Mashtaler Sveta -(Машталер Света)

Mashtaler Sveta

Architect
Ondra Mariya -(Ондра Мария)

Ondra Mariya

Architect
Sochivko-Alexander-(Сочивко-Александр)

Alexander Sochivko

Team leader - Structural engineering
Aleksei Sereda (Алексей Середа)

Aleksei Sereda

Structural engineering
Alexandrov_Alexander-(Александров_Александр)

Alexander Alexandrov

Team leader - Structural engineering
Anikina-Nataliya-(Аникина-Наталия)

Nataliya Anikina

Strctural engineer
Elena-Khalavchuk-(Елена-Халавчук)

Elena Khalavchuk

Structural engineer
Fedoruk-Maria-(Федорук-Мария)

Maria Fedoruk

Structural engineer
Ruslan-Akhmedov-(Руслан-Ахмедов)

Ruslan Akhmedo

Structural engineer
Alexandrova_Galina-(Александрова_Галина)

Galina Alexandrova

Structural engineer
Trapunov Aleksandr (Александр Трапунов)

Trapunov Aleksandr

Structural engineer
Olga Zanovskaya (Зановская Ольга)

Olga Zanovskaya

Structural engineer
Marzan Anastasiya (Марзан Анастасия)

Marzan Anastasiya

Structural engineer
Igor Korotkov (Игорь Коротков)

Igor Korotkov

Structural engineer
Egor Shohirev (Егор Шохирев)

Egor Shohirev

Structural engineer
Kakhavets-Maksim-(Коховец-Максим)

Kakhavets Maksim

Structural engineer
Tonya-Obraztsova-(Тоня-Образцова)

Tonya Obraztsova

Water and wastewater engineer
Marina-Novik_Марина-Новик

Marina Novik

Water and wastewater engineer
Demchuk Olga -(Демчук Ольга)

Demchuk Olga

Water and wastewater engineer
Vitaliy Gitelman (Виталий Гительман)

Vitaliy Gitelman

Water and wastewater engineer
Tatsiana-Kvasova_Татьяна-Квасова

Tatsiana Kalinovskaya

Team leader - R&D, 3d visualization and VR
Егор-Парафенюк__Egor-Parafenuk

Egor Parafen

3D Architect
Vitaliy Griniov (Виталий Гринев)

Vitaliy Griniov

3D Architect
Sachuk Aleksandr__Сачук Александр

Sachuk Aleksandr

programmer
Anastasia Lukashevich (Анастасия Лукашевич)

Anastasia Lukashevich

Road engineer
Dmitry Velesiuk (Дмитрий Велесюк)

Dmitry Velesiuk

Road engineer
Sergey Gordeychuck (Сергей Гордейчук)

Sergey Gordeychuck

Road engineer
Zayats Tatyana(Татьяна Заяц)

Zayats Tatyana

Electrical engineer
Daria Perekrest (Дарья Перекрест)

Daria Perekrest

English teacher